אירועים בטבע

אירועים ושמחות על שפת הים

יתרון גדול בנוף הישראלי הינו הקרבה לחופי הים ורצועת החוף העשירה. קיום אירועים על שפת הים נחשב לחלום של כל מי שמעוניין לערוך אירוע חתונה בטבע ואכן אולמות אירועים רבים הממוקמים לאורך רצועת החוף מעניקים מתחמי אירועים מיוחדים הקרובים מאוד לים. לצד הנוף המדהים שעל שפת הים, אירועים על החוף נותנים אווירה ייחודית ויוקרתית הודות למזג האוויר, הלחות, הרעש של הים ועוד.

מקום ייעודי לאירועים בטבע

מקומות רבים העורכים אירועים הפנימו את החשיבות והפוטנציאל של שילוב אלמנטים מהטבע בעיצוב המקום ומעניקים שטחים טבעיים לעריכת האירועים. עריכת אירועים בטבע במקומות מוסדרים היא קלה ביותר מכיוון שהמקום מספק את כל מה שצריך לאירוע כמו שולחנות וכיסאות, בר משקאות, אוכל המוגש לאורחים, רחבת ריקודים, עיצוב מתחם הטקס ועוד. בנוסף, עריכת אירועים בטבע במקומות מסודרים אינה מצריכה לדאוג לרישיון או למתכונים מיוחדים, מה שיכול לעכב את הכל, או להסתכן בתכנון אירוע במקום שלא נועד לעריכת אירועים.

חתונות בטבע בעיצוב אישי

בנוסף למקומות המסודרים המקיימים אירועים בטבע, בעלי אירוע יכולים לבחור לערוך את האירוע במקומות פתוחים בטבע ולעצב את האירוע מההתחלה. מקומות כאלה הם מקומות כמו יערות שניתן לערוך בהם אירועים רבי משתתפים, שטחים של מושבים או קיבוצים המשכירים את השטח לעריכת אירועים ועוד. במקרה כזה, בניית האירוע תבוצע מההתחלה ועד בעלי האירוע יהיה לדאוג לריהוט, לתאורה, לחשמל, לאוכל, לעיצוב ועוד.

מזג האוויר בישראל נחשב למזג אוויר אידיאלי לפעילות בחוץ ולכן נחשב גם למזג אוויר נוח לעריכת אירועים בטבע תחת כיפת השמיים או עם סככה מינימלית. הקונספט של עריכת אירועים בטבע הוא אחד המבוקשים ביותר בתחום עריכת האירועים השונים, ומקומות רבים מקיימים אירועי טבע בהם החוגגים יושבים בנח תחת כיפת השמיים או במתחם סגור על ידי עצים ומוצל באופן טבעי. עריכת אירוע בטבע יכולה להיות משימה פשוטה אם בוחרים במקום מסודר שמורגל בכך או משימה קצת יותר מורכבת אם בוחרים שטח שיש לעצב בו את כל האירוע מההתחלה.

לסיכום, עריכת אירועים בטבע בין אם ביער ובין אם על שפת הים מאוד מבוקשת על ידי בעלי אירועים רבים המעוניינים לשלב בין יוקרה לטבע.

במיוחד כשמדובר באירוע נישואין, יש בכך סמליות של חזרה לטבע, גן העדן... כמ שבטבע הדברים זורמים בהרמוניה, כך רוצים שיהיו חיי הנישואין.

וכל פעם כשאנשים יזכרו בחתונה המיוחדת יזכרו גם בטבע, מה שחשוב בעיקר לאנשים שגרים ועובדים בעיר (כמו רובנו) ולא נמצאים מספיק בטבע