עורכי דין

עורכי דין רשלנות רפואית שיניים - טיפים לתובע
 
להלן מקבץ טיפים חשובים עבור התובע את רופא השיניים שלו בגין רשלנות שיניים. לידיעה, ניתן לתבוע גם תביעה כללית נגד מרפאת השיניים, סייעת השיניים או כל גורם אחר שאתם סבורים כי הוא ביצע את הטעות. לרוב, מקרים של רשלנות רפואית שיניים יכולים לנבוע ממתן הרדמה עודפת, שעלולה לגרום לשיתוק בחלל הפה או בשרירי הפנים שבסמוך ללסת. ישנם גם נושאים לטיפול ברשלנות רפואית במהלך ביצוע הטיפול עצמו – החל מסתימה ועד לניתוחים כירורגיים והשתלות. בנוסף, טיפול שיניים אשר ידוע כאחד הטיפולים היקרים בספרות הרפואית – עלול לגרור עמו רשלנות רפואית באם הרופא או מנהל המרפאה הורו להפסיק את הטיפול בך בשל היעדר יכולת לשלם עליו.
 
טיפ מס' 1: אסוף כמה שיותר ראיות
 
מרגע שאתה מתחיל לחשוד שנעשתה כלפייך רשלנות רפואית שיניים – התחיל לאסוף כל ראיה שתוכל: החל מקבלות וחשבוניות על טיפולים, כלה במרשמים רפואיים, ובמידת הצורך, בהנחיית עורך דינך, גם מידע מהתיק שלך.
 
טיפ מס' 2: היפגש במהרה עם עורך דין רשלנות שיניים
 
עורך הדין יבחן את הראיות שנאספו, ויביא אותם למומחה רפואי. במידת הצורך ייתכן ותצטרך לחזור לאסוף ראיות, ואז – משרד עו"ד יהיה לעזרך באופן תכוף יותר שכן אז – מדובר יהיה בראיות שיותר קשה להשיג, כגון תסריטי הטיפול שיושמו בפיך, הנחיות שניתנו לסייעת או לסייען בזמן הטיפול על ידי הרופא, וכד'.
 
טיפ מס' 3: סרב לשוחח עם חברת הביטוח, צוות ההגנה או כל אדם אחר המייצג את המרפאה
 
סביר שכאשר הם יראו שמשרד עוה"ד מטעמנו מצליח להגיע לחקר האמת הם יבקשו להפעיל עליך לחצים, או להזמין אותך לחקירה נגדית אודות מצבך. מומלץ שלא לשוחח עמם, ולהודיע שאתה לא עושה כל צעד בלי עורך דינך.
 
טיפ מס' 4: מומלץ, בהינתן נזק ממושך - לפנות גם לסיוע מביטוח לאומי
 
הביטוח הלאומי יכול לבחון את מצבך בחלל הפה או באזור הלסת, ולפסוק האם הוא כרוך ברישום אחוזי נכות. רישום זה יכול להוביל למפגש שלך עם ועדה רפואית שתקבע האם אתה יכול להיות מוכר כנכה הזכאי לקצבת נכות.
 
לפרטים נוספים פנה לעורך דין מומחה הבקיא בתחום רשלנות שיניים!